top of page
Декларації терапевтів та сімейних_page-0001.jpg
#дякую лікарю.jpg

Відтепер подякувати своєму сімейному лікарю або вузькому спеціалісту за хороше обслуговування та ефективне лікування можна, заливши свої слова вдячності 

Мамографія посіла важливе місце в клінічній практиці медицини розвинених країн, ставши “золотим стандартом” світової практики раннього виявлення раку молочної залози.

КНП «ЦПМКДД» СП «Міська поліклініка 5»(м.Івано-Франківськ,вул.Привокзальна,17)оснащена сучасним мамографом Viola(виробник – GENERAL Medical Merate, Італія), що дозволяє швидко і безпечно провести профілактичну діагностику з метою виявлення можливих захворювань молочних залоз на ранніх стадіях.

тел. для запису
097 18 57 889

изображение_viber_2021-06-28_17-44-24.jpg

Дослідження проводиться за допомогою ультразвукового датчика, який передає і отримує ехосигнали. КНП "Центр первинної медичної консультативно-діагностичної допомоги Івано-Франківської міської ради" оснащений сучасним обладнанням з багатофункціональними датчиками – це дозволяє проводити дослідження різних областей і забезпечувати точну діагностику.

Обстеження проводять кваліфіковані лікарі.

Безоплатна послуга УЗД-дослідження здійснюється  за направленням,яке виписав лікар комунального закладу чи приватного, або лікар-ФОП. Пацієнт отримає допомогу за направленням безоплатно в будь-якому закладі, що має договір з НСЗУ.

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО УЗД (УЛЬТРАЗВУКОВОГО)  ДОСЛІДЖЕННЯ ДИВІТЬСЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ

Сучасне ультразвукове обладнання дозволяє проводити лікарям ультразвукову діагностику у пацієнта на дому.


ЯК ПРОЙТИ ОБСТЕЖЕННЯ В КНП "ЦПМКДД"

Подробиці Ви можете дізнатися за телефонами:


(0342) 59 33 20
(0342) 53 24 08
(0342) 75 42 42

Запишіться на послугу ультразвукового дослідження попередньо!

Наявність лікарських засобів

Документ Microsoft Office Word (5)_page-

Доступ до публічної інформації

КНП "ЦПМКДД"

bottom of page