top of page

 

Пам’ятка

для пацієнта щодо правил перебування у КНП «ЦПМКДД»

 

 

 

 

Дотримання цих правил дозволяє пацієнту зручно та ефективно взаємодіяти з поліклінікою.

Загальна інформація

1.  Заклад надає медичні послуги у дні і години, встановлені адміністрацією.

2. Прийом пацієнтів відбувається з 08.00 до 18.00, відповідно до графіку роботи спеціалістів.

3. Діагностичні і консультативні висновки інших медичних закладів обов’язково приймаються до уваги, але не можуть слугувати основою для видачі будь-яких видів заключення спеціалістами Структурних підрозділів КНП «ЦПМКДД», призначення плану лікування, отримання рекомендацій лікаря, виконання медичних маніпуляцій.

4. Отримання заключень і рекомендацій спеціалістів Структурних підрозділів КНП «ЦПМКДД», призначення плану лікування, виконання медичних маніпуляцій або інших додаткових послуг може бути здійснено тільки після консультації лікаря Структурного підрозділу або проходження обстеження саме в Структурному підрозділі.

 

Пацієнт зобов’язаний

 1. Надавати лікарю повну інформацію щодо попереднього захворювання, госпіталізації, перебування на листках непрацездатності та інших питань стосовно стану свого здоров’я;

 2. Дотримуватись режиму лікування, виконувати рекомендації та призначеннь лікаря;

 3. Своєчасно з’являтись на прийом до лікаря згідно вказівки лікуючого лікаря чи кінцевого терміну, вказаного в листку непрацездатності.

 4. Дотримуватись тиші.

 5. Дотримуватись правил поведінки в закладі, рекомендованих адміністрацією.

 

 

 

 

Під час перебування в закладі заборонено

 1. Проявляти будь-яку форму агресії в приміщеннях клініки та на прилеглих територіях.

 2. Займатись тютюнопалінням, вживанням спиртних напоїв, наркотиків або інших психотропних засобів в приміщеннях поліклініки.

 3. Користуватись відкритим вогнем, запалювати сірники.

 4. Мати при собі холодну або вогнепальну зброю, демонструвати її персоналу або оточуючим.

 5. Намагатись винести за межі будь-яке майно, розхідні матеріали,  медикаменти, які належать поліклініці.

 6. Займатись будь-яким видом торгівлі або обміну.

 7. Приводити або приносити в клініку тварин, птахів.

 8. Смітити.

9. Самовільно, без дозволу, посадових осіб поліклініки заходити в приміщення підвищеної небезпеки: рентгенкабінет, лабораторію та інші.

12. Вмикати і вимикати будь-яке устаткування.

13. При користуванні туалетами залишати не вимкнену воду умивальника, кидати в унітаз предмети, які можуть вивести його з ладу.

 

УВАГА: при виникненні питань щодо лікування або перебування в Структурному підрозділі, необхідно звернутись до лікуючого лікаря, завідуючого відділенням або чергового адміністратора.

       Пацієнтам, які з’явилися на прийом у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння,  лікар має право відмовити у наданні послуг.

       У випадках порушення правил перебування у закладі, адміністрація Структурного підрозділу КНП «ЦПМКДД» залишає за собою право передчасного закриття листка тимчасової непрацездатності з відповідною відміткою у ньому.

bottom of page